top of page

The story:

Adéla je mladou vycházející star české pop music. 

 

Adéla se na začátku své kariéry prosadila v Letní herecké škole, kde byl objeven její talent ve zpěvu, v projevu na podiu a moderování různých společenských akcích.

 

Adéla na sobě začala tvrdě pracovat. Později se ukázalo, že zpěv bude tou pravou cestou, a tak se začala soustředit výhradně na pěvecký projev. Spojila síly s absolutní pěveckou ikonou v České Republice, a tou je paní Lída Nopová, ke které Adéla docházela na hodiny zpěvu. 

V roce 2014 se Adéla prosadila i v muzikálovém prostředí a dostala roli v muzikálu Petra Gazdíka Lili - Let snů, který měl premiéru v lednu v roce 2015 a na prkna divadla se vrátí i v květnu 2015. Na cestě jsou i další muzikály a projekty. Jako příklad můžeme uvést koncertní provedení muzikálu Bídníci s premiérou v lednu 2016 anebo Pískání po větru v Městském divadle Brno, které se hraje již od zimy 2016 a hrálo se cca až do února 2016.

Adéla nezahálí ani ve vlastní tvorbě a připravuje opravdu dokonalý letní hit. Spojila své síly s agenturou Siblings Agency a připravuje nové projekty. Na začátku své kariéry navázala spolupráci se známým skladatelem Ondřejem Fiedlerem, který složil hit Toulavá zpěvákovi Sebastianovi a spolupracuje s vynikající zpěvačkou Lenny. Dále se autorsky podílel také na singlu Cizí zeď, která je kontroverzní písní showmana Kazmi. S podporou dobrých lidí kolem sebe se snaží prosadit ve hudební tvorbě. K tomu ji napomáhá také partnerství se světovým hudebním nakladatelstvím Warner Music. 

V roce 2018 a 2019 jste se mohli těšit z vydání singlů, které pro Adélu byly zlomové. Jednalo se o změnu image, změnu hudebního stylu, a to v podání písní Call out a Nech to bejt, které vznikaly již pod záštitou nakladatelství Warner Music, ale hlavně v produkci hudebního studia Little Beat Studio Bratislava, SK. 

 

Prosadit se jako mladý umělec v hudebním prostředí v naší zemi není jednoduché, a proto si Adéla váží jakékoli podpory od partnerů a hlavně svých fanoušků, které ke své práci potřebuje.

 

Velmi děkujeme a těšíme se na přízeň v nadcházejících letech.

 

 

Subscribe pro více info

Congrats! You’re subscribed

bottom of page